| Osa numero | STB11N52K3 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| FET-tyyppi | N-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 525V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 10A (Tc) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4.5V @ 50µA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 51nC @ 10V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 1400pF @ 50V |
| Vgs (Max) | ±30V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 125W (Tc) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 510 mOhm @ 5A, 10V |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | D2PAK |
| Pakkaus / kotelo | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 100A D2PAK
Varastossa: 4000
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 100A I2PAK
Varastossa: 165
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 100V D2PAK
Varastossa: 1600
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 80A D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 100A F7 D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 150V D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: SMC Diode Solutions
Kuvaus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: Techflex
Kuvaus: 1" FIREFLEX SEAL TAPE BLK 36 FT
Varastossa: 0