| Osa numero | ST25R3909-BQTT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | RFID Reader |
| Taajuus | 13.56MHz |
| Standardit | ISO 14443, NFC |
| liitäntä | SPI |
| Jännitteensyöttö | 2.4 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Pakkaus / kotelo | 32-UFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 32-TQFN (5x5) |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC RFID NFC/HF READER 32QFN
Varastossa: 4000
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC RFID NFC/HF READER 32QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC RFID READER 13.56MHZ 32VFQFPN
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC RFID NFC/HF READER 32QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC RFID NFC/HF READER 32QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC RFID NFC/HF READER 32QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC RFID NFC/HF READER 32QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC RFID READER 13.56MHZ 32-QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC RF 27MHZ TRANSCEIVER 32TQFN
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: ST25 NFC/RFID EVAL BOARDS
Varastossa: 0