| Osa numero | SG3524P |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tulostyyppi | Transistor Driver |
| toiminto | Step-Up/Step-Down |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| topologia | Flyback, Push-Pull |
| Lähdöiden määrä | 2 |
| Lähtövaiheet | 1 |
| Jännite (Vcc / Vdd) | 8 V ~ 40 V |
| Taajuus - Kytkentä | 300kHz |
| Täyttökierros (maksimi) | 45% |
| Synkroninen tasasuuntaja | No |
| Clock Sync | No |
| Sarjaliitännät | - |
| Ohjausominaisuudet | Enable |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-SO |
Valmistaja: B&B SmartWorx, Inc.
Kuvaus: MODBUS SWARM GATEWAY, 2XETH, 232
Varastossa: 0
Valmistaja: B&B SmartWorx, Inc.
Kuvaus: SMARTSWARM 351, NO CELLULAR, NO
Varastossa: 0
Valmistaja: B&B SmartWorx, Inc.
Kuvaus: SMARTSWARM 341 - 2 ETH, DUST, NO
Varastossa: 2
Valmistaja: B&B SmartWorx, Inc.
Kuvaus: SMARTSWARM 341 - 2 ETH, DUST, WI
Varastossa: 10