| Osa numero | MC33079D |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Vahvistintyyppi | General Purpose |
| Piirien määrä | 4 |
| Tulostyyppi | - |
| Slew Rate | 7 V/µs |
| Voiton kaistanleveystuote | 15MHz |
| -3db kaistanleveys | - |
| Nykyinen - tulovirta | 250nA |
| Jännite - Syöttöerotus | 2.5mV |
| Nykyinen - tarjonta | 8mA |
| Nykyinen - lähtö / kanava | 37mA |
| Jännitesyöttö, Single / Dual (±) | 5 V ~ 30 V, ±2.5 V ~ 15 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-SO |
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 30X6.9MM 5VDC VAPO
Varastossa: 237
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 30X6.9MM 5VDC WIRE
Varastossa: 1974
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 30X10MM VAPO 5VDC WIRE
Varastossa: 14042
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 30X6.9MM 5VDC WIRE
Varastossa: 0
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 30X10MM VAPO
Varastossa: 0
Valmistaja: Sunon Fans
Kuvaus: FAN AXIAL 30X10MM VAPO 5VDC WIRE
Varastossa: 0