| Osa numero | LE50ABZ-AP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Lähdön kokoonpano | Positive |
| Tulostyyppi | Fixed |
| Sääntelyviranomaisten lukumäärä | 1 |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 18V |
| Jännite - ulostulo (min / kiinteä) | 5V |
| Jännite - ulostulo (maksimi) | - |
| Jännitepudotus (max) | 0.5V @ 100mA |
| Nykyinen - lähtö | 100mA |
| Nykyinen - tarjonta | 1mA ~ 3mA |
| PSRR | 76dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz) |
| Ohjausominaisuudet | - |
| Suojausominaisuudet | Over Current, Over Temperature |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Toimittajan laitepaketti | TO-92-3 |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LDO 5V 0.1A 8SO
Varastossa: 0
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LDO 5V 0.1A TO92-3
Varastossa: 0