Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit ESDALC6V1-1BM2
STMicroelectronics ESDALC6V1-1BM2
Osa numero
ESDALC6V1-1BM2
Kuvaus
TVS DIODE 3VWM SOD882
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero ESDALC6V1-1BM2
Osan tila Obsolete
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 3V
Jännite - erittely (min) 6.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Teho - huippukulma 140W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)