| Osa numero | E-ULQ2003A |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | 7 NPN Darlington |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 500mA |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 50V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 1.6V @ 500µA, 350mA |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | - |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 1000 @ 350mA, 2V |
| Teho - Max | - |
| Taajuus - Siirtyminen | - |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | - |
| Pakkaus / kotelo | - |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRANS 7NPN DARL 50V 0.5A 16DIP
Varastossa: 1