Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit BZW06-188RL
STMicroelectronics BZW06-188RL
Osa numero
BZW06-188RL
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
TVS DIODE 188VWM 388VC DO15
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero BZW06-188RL
Osan tila Obsolete
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 188V
Jännite - erittely (min) 209V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 388V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A (8/20µs)
Teho - huippukulma 600W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 330pF @ 1MHz