Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit BZW06-128RL
STMicroelectronics BZW06-128RL
Osa numero
BZW06-128RL
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
TVS DIODE 128VWM 265VC DO15
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero BZW06-128RL
Osan tila Obsolete
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 128V
Jännite - erittely (min) 143V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 265V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A (8/20µs)
Teho - huippukulma 600W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 400pF @ 1MHz