| Osa numero | BTA26-800CWRG |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Triac Type | Alternistor - Snubberless |
| Jännite - Pois päältä | 800V |
| Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) | 25A |
| Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) | 1.3V |
| Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) | 250A, 260A |
| Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) | 35mA |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | 50mA |
| kokoonpano | Single |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TOP-3 Insulated |
| Toimittajan laitepaketti | TOP3 |
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TOP3
Varastossa: 757
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC 700V 25A TOP3
Varastossa: 578
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC ALTERNISTOR 800V 25A TOP3
Varastossa: 507
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC 400V 25A TOP3
Varastossa: 288
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC 600V 25A TOP3
Varastossa: 2689
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC 800V 25A TOP3
Varastossa: 198
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC ALTERNISTOR 800V 25A TOP3
Varastossa: 1387
Valmistaja: STMicroelectronics
Kuvaus: TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TOP3
Varastossa: 0