Koti Tuoteseloste RF / IF ja RFID RFID-arviointi- ja kehityssarjat ANT2-M24LR-A
STMicroelectronics ANT2-M24LR-A
Osa numero
ANT2-M24LR-A
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
ANTENNA REF FOR M24LR64-R
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
RFID-arviointi- ja kehityssarjat
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero ANT2-M24LR-A
Osan tila Obsolete
Tyyppi Antenna
Taajuus 13.56MHz
Käytettäväksi / Liittyvien tuotteiden kanssa M24LR-64-R
Toimitettu sisältö Board
Liittyvät tuotteet
ANT2112A010B0918A
Valmistaja: Yageo
Kuvaus: CHIP ANTENNA GSM 21X12X0.5 MM
Varastossa: 90
RFQ 1.73500/pcs
ANT2525B00BT1575S
Valmistaja: Yageo
Kuvaus: PATCH ANT GPS CP SMD 25X25X4 MM
Varastossa: 305
RFQ 1.99000/pcs
ANT2525B00DT1516S
Kuvaus: PATCH ANT GPS/GLO CP PIN
Varastossa: 289
ANT2525JB08B1575A
Kuvaus: ACTIVE ANT GPS USE 25X25X4
Varastossa: 100
ANT2458Q5P2
Valmistaja: Red Lion Controls
Kuvaus: 702-M12 REPLACMNT ANTENNA
Varastossa: 0
ANT2525B00BT1516S
Kuvaus: PATCH ANT GPS/GLO CP SMD
Varastossa: 0
ANT2525B00FT1575S
Kuvaus: PATCH ANT GPS CP PIN BISECTOR
ANT2405F001R0169A
Kuvaus: CHIP ANTENNA 169MHZ 24X05X1.6 MM
ANT2012LL13R2400A
Kuvaus: PIFA CHIP ANTENNA 2.4GHZ