Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCF2512DKE63K4
Stackpole Electronics Inc. RNCF2512DKE63K4
Osa numero
RNCF2512DKE63K4
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus
RES SMD 63.4K OHM 0.5% 1/2W 2512
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Stackpole Electronics, Inc.
Tuoteparametri
Osa numero RNCF2512DKE63K4
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 63.4k
Toleranssi ±0.5%
Teho (wattia) 0.5W, 1/2W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±25ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 2512 (6432 Metric)
Toimittajan laitepaketti 2512
Koko / ulottuvuus 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.026" (0.65mm)