Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCF1210BKE1M21
Stackpole Electronics Inc. RNCF1210BKE1M21
Osa numero
RNCF1210BKE1M21
Kuvaus
RES SMD 1.21M OHM 0.1% 1/4W 1210
Tuoteparametri
Osa numero RNCF1210BKE1M21
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 1.21M
Toleranssi ±0.1%
Teho (wattia) 0.25W, 1/4W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±25ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 1210 (3225 Metric)
Toimittajan laitepaketti 1210
Koko / ulottuvuus 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.026" (0.65mm)