Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCF1206TTT200K
Stackpole Electronics Inc. RNCF1206TTT200K
Osa numero
RNCF1206TTT200K
Kuvaus
RES SMD 200K OHM 0.01% 1/4W 1206
Tuoteparametri
Osa numero RNCF1206TTT200K
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 200k
Toleranssi ±0.01%
Teho (wattia) 0.25W, 1/4W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±10ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 1206 (3216 Metric)
Toimittajan laitepaketti 1206
Koko / ulottuvuus 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.026" (0.65mm)