Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCF1206DTC909K
Stackpole Electronics Inc. RNCF1206DTC909K
Osa numero
RNCF1206DTC909K
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus
RES SMD 909K OHM 0.5% 1/3W 1206
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Stackpole Electronics, Inc.
Tuoteparametri
Osa numero RNCF1206DTC909K
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 909k
Toleranssi ±0.5%
Teho (wattia) 0.333W, 1/3W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±50ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 1206 (3216 Metric)
Toimittajan laitepaketti 1206
Koko / ulottuvuus 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.026" (0.65mm)