Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCF0805DTE7K68
Stackpole Electronics Inc. RNCF0805DTE7K68
Osa numero
RNCF0805DTE7K68
Kuvaus
RES SMD 7.68K OHM 0.5% 1/8W 0805
Tuoteparametri
Osa numero RNCF0805DTE7K68
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 7.68k
Toleranssi ±0.5%
Teho (wattia) 0.125W, 1/8W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±25ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 0805 (2012 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0805
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.026" (0.65mm)