Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RNCF0603BKE806R
Stackpole Electronics Inc. RNCF0603BKE806R
Osa numero
RNCF0603BKE806R
Kuvaus
RES SMD 806 OHM 0.1% 1/10W 0603
Tuoteparametri
Osa numero RNCF0603BKE806R
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 806
Toleranssi ±0.1%
Teho (wattia) 0.1W, 1/10W
Sävellys Thin Film
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Lämpötilan kerroin ±25ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0603
Koko / ulottuvuus 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.022" (0.55mm)