Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos RMCF0201JT9R10
Stackpole Electronics Inc. RMCF0201JT9R10
Osa numero
RMCF0201JT9R10
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus
RES SMD 9.1 OHM 5% 1/20W 0201
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Stackpole Electronics, Inc.
Tuoteparametri
Osa numero RMCF0201JT9R10
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 9.1
Toleranssi ±5%
Teho (wattia) 0.05W, 1/20W
Sävellys Thick Film
ominaisuudet -
Lämpötilan kerroin ±400ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0201 (0603 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0201
Koko / ulottuvuus 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.010" (0.26mm)