Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit SLVU2.8-4.TBT
Semtech Corporation SLVU2.8-4.TBT
Osa numero
SLVU2.8-4.TBT
Valmistaja
Semtech Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 2.8VWM 15VC 8SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Semtech
Semtech
    1.12050/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero SLVU2.8-4.TBT
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 4
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 2.8V (Max)
Jännite - erittely (min) 3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 15V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A (8/20µs)
Teho - huippukulma 400W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 5pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)