| Osa numero | GN25L95-QFN |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Laser Diode Driver |
| Datanopeus | 2.5Gbps |
| Kanavien määrä | - |
| Jännitteensyöttö | 3.3V |
| Nykyinen - tarjonta | - |
| Nykyinen - Modulaatio | 90mA |
| Nykyinen - Bias | 100mA |
| Käyttölämpötila | - |
| Pakkaus / kotelo | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 28-QFN (4x4) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC AMP TIA 2.5GB OC-48 DIE RING
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC AMP TIA 2.5GB OC-48 DIE RING
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC AMP TIA 2.5GB OC-48 DIE RING
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC AMP TIA 2.5GB OC-48 DIE RING
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC LASER DVR/LIMITING AMP 28QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC LASER DVR/LIMITING AMP 28QFN
Varastossa: 0