| Osa numero | 108990010 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | DC Motor |
| toiminto | Standard |
| Moottorityyppi | Brushless DC (BLDC) |
| Jännite - Nimellisjännite | 12VDC |
| RPM | 12020 RPM |
| Vääntömomentti - Nimellinen (oz-in / mNm) | - |
| Teho - Nimetty | 95.2 ~ 247.2W |
| Kooderin tyyppi | - |
| Koko / ulottuvuus | Round - 1.122" Dia (28.50mm) |
| Halkaisija - Akseli | 0.118" (3.00mm) |
| Pituus - akseli ja laakeri | 0.539" (13.70mm) |
| Asennusreikien väli | 0.630" (16.00mm) |
| Lopetustyyli | Wire Leads |
| ominaisuudet | - |
| Vaihteiston vähennyssuhde | - |
| Vääntömomentti - maksimiarvoinen (oz-in / mNm) | - |
| Käyttölämpötila | - |
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kuvaus: CONN PLUG BANANA SOLDERLESS INSU
Varastossa: 7183
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kuvaus: CONN PLUG BANANA SOLDERLESS INSU
Varastossa: 5585
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kuvaus: CONN PLUG BANANA SOLDERLESS INSU
Varastossa: 497
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kuvaus: CONN PLUG BANANA SOLDERLESS INSU
Varastossa: 4153
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kuvaus: CONN PLUG BANANA SOLDERLESS INSU
Varastossa: 30087
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kuvaus: CONN PLUG BANANA SOLDERLESS INSU
Varastossa: 29219
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kuvaus: CONN BANANA PLUG DBL INS RED
Varastossa: 20
Valmistaja: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Kuvaus: CONN BANANA PLUG DBL INS BLACK
Varastossa: 101