| Osa numero | GSF1.2002.41 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades - Module |
| Nykyinen - IEC | 10A |
| Jännite - IEC | 250VAC |
| Nykyinen - UL | 10A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Unfiltered - Commercial |
| Sulake | Yes |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Flange; Through Hole, Right Angle |
| päättyminen | Solder |
| Vaihda ominaisuuksia | - |
| ominaisuudet | Mounting Hardware |
| Sulakepidike, laatikko | Fuse Holder |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 27.70mm x 19.70mm |
| Paneelin paksuus | 0.079" (2.00mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |
| Suojaus | IP40 |
| hyväksynnät | CCC, CSA, ENEC, UL |
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Varastossa: 0
Valmistaja: Schurter Inc.
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Varastossa: 0