| Osa numero | SSC2001S |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| tila | Continuous Conduction (CCM) |
| Taajuus - Kytkentä | 57kHz ~ 70kHz |
| Nykyinen - Käynnistys | - |
| Jännitteensyöttö | 15V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOP |
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK SEALED END CAP
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Kuvaus: HEAT SHRINK SEALED END CAP
Varastossa: 0