| Osa numero | 2SC4495 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | NPN |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 3A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 50V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 20mA, 1A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | 10µA (ICBO) |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 500 @ 500mA, 4V |
| Teho - Max | 25W |
| Taajuus - Siirtyminen | 40MHz |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-220-3 Full Pack |
| Toimittajan laitepaketti | TO-220F |
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 35A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 35A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 35A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 8A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 15A
Varastossa: 0
Valmistaja: Power Integrations
Kuvaus: IC DUAL GATE DRIVER 6A
Varastossa: 0
Valmistaja: Laird Technologies - Engineered Thermal Solutions
Kuvaus: THERMOELECTRIC
Varastossa: 0