| Osa numero | IDMD-05-T-03.00-G-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Socket to Plug, Reversed |
| Sijoitusten määrä | 10 |
| Rivien määrä | 2 |
| Pitch - liitin | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - kaapeli | 0.050" (1.27mm) |
| Pituus | 0.250' (76.20mm, 3.00") |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Gray, Ribbon |
| suojaus | Unshielded |
| Käyttö | - |
| Kaapelin irrotus | IDC |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Yhteyden viimeistelypaksuus | - |
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CBL ASSY FLAT 10POS IDC .076M
Varastossa: 0