| Osa numero | FFSD-20-D-02.00-01-N-R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Socket to Socket, Reversed |
| Sijoitusten määrä | 40 |
| Rivien määrä | 2 |
| Pitch - liitin | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - kaapeli | 0.025" (0.64mm) |
| Pituus | 0.167' (50.80mm, 2.00") |
| ominaisuudet | Polarizing Tab |
| Väri | Gray, Ribbon |
| suojaus | Unshielded |
| Käyttö | - |
| Kaapelin irrotus | IDC |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Yhteyden viimeistelypaksuus | 10µin (0.25µm) |
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Varastossa: 368
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Varastossa: 0