Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 80MXC1800MEFC25X30
Rubycon 80MXC1800MEFC25X30
Osa numero
80MXC1800MEFC25X30
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    1.33088/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 80MXC1800MEFC25X30
Osan tila Active
kapasitanssi 1800µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 80V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.79A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.0585A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)