Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3ZLH6800MEFCG412.5X35
Rubycon 6.3ZLH6800MEFCG412.5X35
Osa numero
6.3ZLH6800MEFCG412.5X35
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.30550/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 6.3ZLH6800MEFCG412.5X35
Osan tila Active
kapasitanssi 6800µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.499A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 12 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.457" (37.00mm)