Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3YXH680MEFCTA8X11.5
Rubycon 6.3YXH680MEFCTA8X11.5
Osa numero
6.3YXH680MEFCTA8X11.5
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 6.3YXH680MEFCTA8X11.5
Osan tila Active
kapasitanssi 680µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 352mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 640mA @ 100kHz
impedanssi 130 mOhm
Lyijyväli 0.138" (3.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.512" (13.00mm)
Liittyvät tuotteet
6.3YXH680MEFC8X11.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.05585/pcs
6.3YXH680MEFCTA8X11.5
Valmistaja: Rubycon
Varastossa: 0
RFQ 0.05585/pcs
6.3YXH680MEFCT78X11.5