Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 6.3YXH330MEFC6.3X11
Rubycon 6.3YXH330MEFC6.3X11
Osa numero
6.3YXH330MEFC6.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 6.3YXH330MEFC6.3X11
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 6.3V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 187mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 340mA @ 100kHz
impedanssi 220 mOhm
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
6.3YXH330MEFC6.3X11
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.04022/pcs
6.3YXH330MEFCTA6.3X11
Valmistaja: Rubycon
Varastossa: 0
RFQ 0.04022/pcs
6.3YXH330MEFCT16.3X11