Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50ZLH680MEFC12.5X30
Rubycon 50ZLH680MEFC12.5X30
Osa numero
50ZLH680MEFC12.5X30
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.63000/pcs
  • 10 pcs
    0.49750/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 50ZLH680MEFC12.5X30
Osan tila Active
kapasitanssi 680µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.573A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 21 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
50ZLH680MEFC12.5X30
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Varastossa: 599
RFQ 0.63000/pcs
50ZLH680MEFCG412.5X30
Valmistaja: Rubycon