Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50SEV0R47M4X5.5
Rubycon 50SEV0R47M4X5.5
Osa numero
50SEV0R47M4X5.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
SMD CAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 50SEV0R47M4X5.5
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
50SEV100M8X10.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD