Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 50MXG12000MEFC35X35
Rubycon 50MXG12000MEFC35X35
Osa numero
50MXG12000MEFC35X35
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    2.66280/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 50MXG12000MEFC35X35
Osan tila Active
kapasitanssi 12000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 4.56A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 5.244A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.378" Dia (35.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.457" (37.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can - Snap-In
Liittyvät tuotteet
50MXG12000MEFC35X35
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP
Varastossa: 0
RFQ 2.66280/pcs
50MXG12000MEFC30X45
Valmistaja: Rubycon