Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450WXA22MEFC16X20
Rubycon 450WXA22MEFC16X20
Osa numero
450WXA22MEFC16X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.37511/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450WXA22MEFC16X20
Osan tila Active
kapasitanssi 22µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 170mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 255mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
450WXA22MEFC16X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL