Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450VXS120MEFC25X25
Rubycon 450VXS120MEFC25X25
Osa numero
450VXS120MEFC25X25
Kuvaus
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Rubycon
    4.15800/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450VXS120MEFC25X25
Osan tila Active
kapasitanssi 120µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 940mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.316A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can - Snap-In
Liittyvät tuotteet
450VXS120MEFC25X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP