Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450MXH270MEFC30X29
Rubycon 450MXH270MEFC30X29
Osa numero
450MXH270MEFC30X29
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
SNAP TERMINAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    2.17770/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450MXH270MEFC30X29
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
450MXH120MEFCSN25X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP