Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 450CXW120MEFC18X31.5
Rubycon 450CXW120MEFC18X31.5
Osa numero
450CXW120MEFC18X31.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    1.70500/pcs
  • 10 pcs
    1.37650/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 450CXW120MEFC18X31.5
Osan tila Active
kapasitanssi 120µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 450V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 800mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.2A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.319" (33.50mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
450CXW120MEFC18X31.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL