Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 420CXW120MEFC14.5X45
Rubycon 420CXW120MEFC14.5X45
Osa numero
420CXW120MEFC14.5X45
Kuvaus
PENCIL CAP
Rubycon
    0.81480/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 420CXW120MEFC14.5X45
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
420CXW120MEFC18X31.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL