Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 420BXW150MEFR16X50
Rubycon 420BXW150MEFR16X50
Osa numero
420BXW150MEFR16X50
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
PENCIL CAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    1.37183/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 420BXW150MEFR16X50
Osan tila Active
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
420BXW120MEFR18X35
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: PENCIL CAP
Varastossa: 0
RFQ 1.63328/pcs
420BXW120MEFR16X40
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: PENCIL CAP
Varastossa: 0
RFQ 1.54402/pcs
420BXW120MEFC18X35
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL