Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 400YXA4R7MEFC10X16
Rubycon 400YXA4R7MEFC10X16
Osa numero
400YXA4R7MEFC10X16
Kuvaus
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 400YXA4R7MEFC10X16
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 4.7µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 55mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 82.5mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.709" (18.00mm)