Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35ZLH1500MEFCG412.5X30
Rubycon 35ZLH1500MEFCG412.5X30
Osa numero
35ZLH1500MEFCG412.5X30
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.31496/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 35ZLH1500MEFCG412.5X30
Osan tila Active
kapasitanssi 1500µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.07A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.45A @ 100kHz
impedanssi 13 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)