| Osa numero | 350PK100MEFC18X31.5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 100µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 350V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 520mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 624mA @ 10kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.295" (7.50mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.319" (33.50mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Varastossa: 800