Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25ZT220MT810X12.5
Rubycon 25ZT220MT810X12.5
Osa numero
25ZT220MT810X12.5
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 25ZT220MT810X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 360.5mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 69 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" (10.00mm) Height
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)