Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25ZT1000M12.5X25
Rubycon 25ZT1000M12.5X25
Osa numero
25ZT1000M12.5X25
Kuvaus
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 25ZT1000M12.5X25
Osan tila Active
kapasitanssi 1000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 950mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.9A @ 100kHz
impedanssi 24 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
25ZT1000M12.5X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.44644/pcs
25ZT1000MG412.5X25
Valmistaja: Rubycon