Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25ZLG820MEFC10X23
Rubycon 25ZLG820MEFC10X23
Osa numero
25ZLG820MEFC10X23
Kuvaus
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 25ZLG820MEFC10X23
Osan tila Active
kapasitanssi 820µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.416A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.36A @ 100kHz
impedanssi 13 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.984" (25.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
25ZLG820MEFC10X23
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.14851/pcs
25ZLG820MEFCT810X23
Valmistaja: Rubycon