Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25ZL2200MEFCG412.5X35
Rubycon 25ZL2200MEFCG412.5X35
Osa numero
25ZL2200MEFCG412.5X35
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Rubycon
    0.33737/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25ZL2200MEFCG412.5X35
Osan tila Active
kapasitanssi 2200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.38A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.4A @ 100kHz
impedanssi 15 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.457" (37.00mm)