Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25ZL1500MEFC12.5X25
Rubycon 25ZL1500MEFC12.5X25
Osa numero
25ZL1500MEFC12.5X25
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 25ZL1500MEFC12.5X25
Osan tila Active
kapasitanssi 1500µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.662A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.77A @ 100kHz
impedanssi 18 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
25ZL1500MEFC12.5X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 1000
RFQ 0.19806/pcs
25ZL1500MEFCG412.5X25
Valmistaja: Rubycon