Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25YXH470MEFC10X16
Rubycon 25YXH470MEFC10X16
Osa numero
25YXH470MEFC10X16
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Rubycon
    0.33000/pcs
  • 10 pcs
    0.23450/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25YXH470MEFC10X16
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 665.5mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.21A @ 100kHz
impedanssi 60 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.689" (17.50mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
25YXH470MEFC10X16
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL