Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25TZV470M10X10.5
Rubycon 25TZV470M10X10.5
Osa numero
25TZV470M10X10.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.13247/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25TZV470M10X10.5
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 510mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 850mA @ 100kHz
impedanssi 90 mOhm
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.413" (10.50mm)
Pinta-asennus maakoko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Radial, Can - SMD
Liittyvät tuotteet
25TZV470M10X10.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Varastossa: 1500
RFQ 0.13247/pcs
25TZV47M6.3X6.1
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD