Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25TZV100M6.3X6.1
Rubycon 25TZV100M6.3X6.1
Osa numero
25TZV100M6.3X6.1
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 25TZV100M6.3X6.1
Osan tila Active
kapasitanssi 100µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.240" (6.10mm)
Pinta-asennus maakoko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Radial, Can - SMD
Liittyvät tuotteet
25TZV100M6.3X8
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Varastossa: 4500
RFQ 0.06814/pcs
25TZV100M6.3X6.1
Valmistaja: Rubycon